Για να ενημερώνεστε καθημερινά για τα νέα της Δάφνης-Υμηττού, γραφτείτε στις σελίδες μας στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης: Facebook, Facebook Group, Instagram, Twitter.


Β Εθνική Μπάσκετ(National League 1): Το πρόγραμμα της περιόδου 2023/24 για τον ΑΟ Δάφνης

 


Το μεσημέρι της Τετάρτης (9/8) έγινε στα γραφεία της ΕΟΚ η κλήρωση για το πρωτάθλημα 2023/24 στην Β΄Εθνική(National League 1 - 1ος όμιλος) όπου αγωνίζεται ο ΑΟ Δάφνης.

Ακολουθεί αναλυτικά το πρόγραμμα όλου του πρωταθλήματος:

NATIONAL LEAGUE 1 2023-2024 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 07/10/23
Ρεπό: ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΦΗ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

2η Αγωνιστική - 14/10/23
Ρεπό: ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΟΦΗ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

3η Αγωνιστική - 21/10/23
Ρεπό: ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΟΦΗ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

4η Αγωνιστική - 28/10/23
Ρεπό: ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΦΗ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

5η Αγωνιστική - 04/11/23
Ρεπό: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΦΗ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

6η Αγωνιστική - 11/11/23
Ρεπό: ΟΦΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

7η Αγωνιστική - 18/11/23
Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΟΦΗ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

8η Αγωνιστική - 25/11/23
Ρεπό: ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΟΦΗ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

9η Αγωνιστική - 02/12/23
Ρεπό: ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΟΦΗ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

10η Αγωνιστική - 09/12/23
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΟΦΗ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

11η Αγωνιστική - 16/12/23
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΟΦΗ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

12η Αγωνιστική - 20/12/23
Ρεπό: ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΦΗ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

13η Αγωνιστική - 23/12/23
Ρεπό: ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΦΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

14η Αγωνιστική - 06/01/24
Ρεπό: ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΟΦΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

15η Αγωνιστική - 13/01/24
Ρεπό: ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΟΦΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

16η Αγωνιστική - 20/01/24
Ρεπό: ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΟΦΗ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

17η Αγωνιστική - 27/01/24
Ρεπό: ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΟΦΗ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

18η Αγωνιστική - 03/02/24
Ρεπό: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΦΗ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

19η Αγωνιστική - 10/02/24
Ρεπό: ΟΦΗ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

20η Αγωνιστική - 17/02/24
Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΟΦΗ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

21η Αγωνιστική - 24/02/24
Ρεπό: ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΟΦΗ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

22η Αγωνιστική - 02/03/24
Ρεπό: ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΟΦΗ - ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

23η Αγωνιστική - 09/03/24
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

24η Αγωνιστική - 16/03/24
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΟΦΗ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

25η Αγωνιστική - 23/03/24
Ρεπό: ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΟΦΗ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

26η Αγωνιστική - 30/03/24
Ρεπό: ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΟΦΗ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

NATIONAL LEAGUE 1 2023-2024 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 14/10/23
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ. - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π. - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

2η Αγωνιστική - 21/10/23
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ.
ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET - ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π.

3η Αγωνιστική - 28/10/23
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ. - ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π.
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

4η Αγωνιστική - 04/11/23
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ.
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π. - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

5η Αγωνιστική - 11/11/23
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ. - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π.
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ

6η Αγωνιστική - 18/11/23
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ.
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π. - ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET

7η Αγωνιστική - 25/11/23
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ. - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π.
ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική - 02/12/23
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ.
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ

9η Αγωνιστική - 09/12/23
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ. - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

10η Αγωνιστική - 16/12/23
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ.
ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική - 06/01/24
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ. - ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π.

12η Αγωνιστική - 13/01/24
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π.

13η Αγωνιστική - 20/01/24
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π. - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

14η Αγωνιστική - 27/01/24
ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ - ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π. - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

15η Αγωνιστική - 03/02/24
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ
ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π.
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET

16η Αγωνιστική - 10/02/24
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ.
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π. - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

17η Αγωνιστική - 17/02/24
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ. - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π.
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ

18η Αγωνιστική - 24/02/24
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π. - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET

19η Αγωνιστική - 02/03/24
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ. - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π.
ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

20η Αγωνιστική - 09/03/24
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ.
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π. - ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ

21η Αγωνιστική - 23/03/24
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ. - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π.
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

22η Αγωνιστική - 30/03/24
ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ.
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π. - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

NATIONAL LEAGUE 1 2023-2024 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 07/10/23
Ρεπό: ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΧΑΝΘ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΔΕΚΑ

2η Αγωνιστική - 14/10/23
Ρεπό: ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΧΑΝΘ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΔΕΚΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

3η Αγωνιστική - 21/10/23
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΧΑΝΘ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΔΕΚΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

4η Αγωνιστική - 28/10/23
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΧΑΝΘ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΔΕΚΑ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική - 04/11/23
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΔΕΚΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική - 11/11/23
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΔΕΚΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΧΑΝΘ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

7η Αγωνιστική - 18/11/23
Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΔΕΚΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΧΑΝΘ

8η Αγωνιστική - 25/11/23
Ρεπό: ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΔΕΚΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΧΑΝΘ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική - 02/12/23
Ρεπό: ΧΑΝΘ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΔΕΚΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

10η Αγωνιστική - 09/12/23
Ρεπό: ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΕΚΑ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΧΑΝΘ

11η Αγωνιστική - 16/12/23
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΧΑΝΘ - ΔΕΚΑ

12η Αγωνιστική - 20/12/23
Ρεπό: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΧΑΝΘ
ΔΕΚΑ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

13η Αγωνιστική - 23/12/23
Ρεπό: ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΧΑΝΘ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

14η Αγωνιστική - 06/01/24
Ρεπό: ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΧΑΝΘ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΔΕΚΑ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

15η Αγωνιστική - 13/01/24
Ρεπό: ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΧΑΝΘ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΔΕΚΑ

16η Αγωνιστική - 20/01/24
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΧΑΝΘ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΔΕΚΑ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

17η Αγωνιστική - 27/01/24
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΧΑΝΘ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΔΕΚΑ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

18η Αγωνιστική - 03/02/24
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΧΑΝΘ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΔΕΚΑ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

19η Αγωνιστική - 10/02/24
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΔΕΚΑ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΧΑΝΘ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

20η Αγωνιστική - 17/02/24
Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΧΑΝΘ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

21η Αγωνιστική - 24/02/24
Ρεπό: ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΔΕΚΑ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΧΑΝΘ

22η Αγωνιστική - 02/03/24
Ρεπό: ΧΑΝΘ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

23η Αγωνιστική - 09/03/24
Ρεπό: ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΕΚΑ
ΧΑΝΘ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

24η Αγωνιστική - 16/03/24
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ - ΧΑΝΘ

25η Αγωνιστική - 23/03/24
Ρεπό: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΧΑΝΘ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΔΕΚΑ

26η Αγωνιστική - 30/03/24
Ρεπό: ΔΕΚΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜ. - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΧΑΝΘ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια

Για να ενημερώνεστε καθημερινά για τα νέα της Δάφνης-Υμηττού, γραφτείτε στις σελίδες μας στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης: Facebook, Facebook Group, Instagram, Twitter.



Υποψήφιοι Δάφνη Υμηττός - Πολίτες σε Κίνηση - Όλγα Χριστινάκη